specjalista d/s sprzedaży

KAREM

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sklep Plusa i Cyfrowego Polsatu w Raciborzu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. sprzedaży sprzętu usług telefonii komórkowej i telewizji satelitarnej
Jeśli:
• Wiesz, że ludzie Cię lubią i potrafisz ich przekonać do siebie?
• Masz pomysł jak sprzedawać i docierać do klienta?
• Chciałbyś otrzymywać wynagrodzenie uzależnione od rezultatów
To świetnie!
Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!
Pomożemy Ci:
• Zdobyć wiedzę o produktach i usługach telefonii komórkowej
• Osiągnąć doświadczenie i umiejętności w sprzedaży usług telekomunikacyjnych (zapewniamy ciekawe cykliczne szkolenia)
• Rozpocząć bądź kontynuować ścieżkę kariery zawodowej
Do podstawowych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
• aktywna sprzedaż oferowanych produktów i usług
• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań
• Łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy z ludźmi
• Dbałość o odpowiedni poziom obsługi klienta
• Umiejętność analizy potrzeb klienta
• Motywacja do pracy z nastawieniem na rezultat
• Chęć rozwoju
Dodatkowymi atutami będą
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość produktów i usług telefonii komórkowej
• znajomość technik sprzedaży
• wykształcenie minimum średnie

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1995 roku. Obecnie od 15 lat prowadzi na zasa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie