Specjalista d/s Sprzedaży

Białystok, podlaskie

FMG International S.A.

Opis stanowiska pracy

  • mobilna praca w terenie;
  • praca z klientem - oferta ubezpieczeń na życie, produktów zabezpieczenia emerytalnego;
  • rzetelne i profesjonalne podejście do pracy z klientem.

  • chęć pracy w sprzedaży;
  • ukierunkowanie na cele sprzedażowe;
  • sprawna obsługa komputera.

  • elastyczny czas pracy
  • wysokie zarobki na bazie prowizji, możliwość zarabiania od zaraz:)
  • rzetelny proces szkoleń;
  • wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej;
  • praca w biurach coworkingowych.

FMG International S.A. istnieje na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. W tym czasie miliony... Polaków powierzyło nam swoją przyszłość.

Naszą siłę stanowi zespół profesjonalistów koncentrujących się na budowie sieci sprzedaży, dzięki której możemy dotrzeć do klienta oraz poznać i zrozumieć jego potrzeby. Do współpracy zapraszamy ambitne osoby, które lubią wyzwania i cenią sobie niezależność.

W naszej ofercie znajdują się:
· Ubezpieczenia na życie
· Ubezpieczenia majątkowe
· Ubezpieczenia zdrowotne i pakiety medyczne
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Ubezpieczenia , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi