Specjalista d/s sprzedaży zagranicznej

Tranzax Łożyska Sp. z o.o.

85-168 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz zdolności negocjacyjne i posługujesz się językiem angielskim skontaktuj się z nami:
poszukujemy pracowników, którzy chcą się rozwijać i nawiązać z nami stałą współpracę.
Nasza firma jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych.

Oferujemy:
umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
profesjonalne wdrożenie do pracy i szkolenie sprzedażowe,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz dodatkowa premia uzależniona od wyników pracy.

Prześlij nam swoje CV , skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wymagania

język angielski komunikatywnie

Prezentacja firmy

Spółka zajmująca się sprzedażą łożysk, innych części zamiennych d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie