Specjalista Customer Service

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista Customer Service odpowiadać będzie za bieżącą współpracę oraz nowe projekty z międzynarodowymi klientami OEM (B2B), producentami samochodów osobowych. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać i monitorować terminowość i ciągłość przepływu zamówień i dostaw do klientów, obsługiwać procesy reklamacyjne i uczestniczyć w nowych uruchomieniach i audytach klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, współpracujący z największymi markami (OEM) na świecie. Uznany w regionie pracodawca, który w związku z rozbudową zakładu i nowymi projektami, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Specjalistę Customer Service

Opis stanowiska

  • Zapewnienie płynnego przepływu zamówień
  • Wewnętrzna koordynacja zleceń klientów pomiędzy zaangażowanymi działami
  • Kontakt z klientami; potwierdzanie zamówień, weryfikacja zgodności
  • Weryfikacja danych materiałowych w systemie
  • Wprowadzanie i weryfikacja zamówień klientów w systemie SAP
  • Analiza zapotrzebowań klienta (SAP/portale klienta)
  • Monitorowanie terminów dostaw
  • Przygotowywanie faktur i przekazywanie do działu finansowego
  • Tworzenie dokumentów wysyłkowych
  • Kontakt z agencjami spedycyjnymi
  • Współpraca z pozostałymi działami (magazyn, finanse, itp.)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze logistyki)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w tym programu Excel)
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Praca 50/50 w modelu home office
  • Wczasy pod gruszą
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page