Specjalista BHP / Health & Safety Specialist

Amazon

Sosnowiec, śląskie

Amazon

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.

Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości.

To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków obejmuje:

  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy
  • nadzór nad szkoleniami okresowymi
  • analizowanie wypadków, potencjalnych zagrożeń
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami
  • aktywne działania mające na celu budowanie świadomości w obszarze BHP

Pozycja tymczasowa na 24 miesiące z możliwościa przedłużenia.

Podstawowe Kwalifikacje:

  • Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie BHP.
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.
  • minimum 1 rok doświadczenia w służbie BHP, praktyczna znajomość przepisów BHP.
  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. Intermediate

Preferowane kwalifikacje

  • Dobre umiejętności w zakresie komunikacji, pracy zespołowej, analizy, oceny sytuacji i zorientowania na klienta.
  • Umiejętność zachowania poufności w kwestiach związanych z bezpieczeństwem i dotyczących personelu.

Korzyści:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.

Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.

Amazon jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. Jesteśmy głęboko przekonani, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania. Amazon traktuje poważnie kwestię ochrony danych osobowych i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i w poszczególnych krajach. O ile kandydat aplikujący na stanowisko nie wyrazi sprzeciwu, przesyłając swój życiorys upoważnia dział ds. rekrutacji Amazon do przechowywania udostępnionych danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych, czego celem jest ocena przydatności kandydata pod kątem bieżących i przyszłych ofert pracy oraz przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli dział ds. rekrutacji Amazon. Firma nie udostępnia danych osobowych kandydata osobom trzecim bez jego zgody. W ramach procesu naboru Amazon może poprosić kandydata o upoważnienie rekrutującego oddziału firmy Amazon do niezależnego zweryfikowania podanych przez niego danych oraz wykształcenia i doświadczenia zawodowego za pośrednictwem zewnętrznego usługodawcy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.