Specjalista Automatyk utrzymania ruchu

MOLTTON

Zabrze, śląskie

MOLTTON
MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • analiza awarii i rozwiązywanie przyczyn błędów pracy automatyki maszyn i urządzeń
  • planowanie i wprowadzanie działań po analizie awarii
  • uczestnictwo w awariach zagrażających realizacji planu produkcyjnego
  • kontakt z serwisami zewnętrznymi, nadzór nad pracami wykonywanymi przez nich
  • nadzór nad modernizacjami automatyki maszyn i urządzeń
  • współuczestnictwo w doskonaleniu procesów w zakresie poprawy czasu cyklu i czasu zmiany serii
  • współuczestnictwo w fazie wdrażania nowych projektów oraz zmian w wyrobach

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • otwartość na pracę w systemie 3 zmianowym
  • zdolności analityczne i chęć pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Perspektywy rozwoju
  • Systemy premiowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy