Specjalista administracyjny z językiem francuskim

HRO Personnel

Wrocław, dolnośląskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko: Specjalista administracyjny z językiem francuskim

Główne zadania:

  • obsługa informacji dotyczących profilu firmy i użytkownika
  • dodawanie i usuwanie użytkowników
  • obsługa informacji bankowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach firmy,
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, plan emerytalny oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi.
Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.