Specjaliści w przemyśle spożywczym – Piekarz, Kucharz, Rzeźnik. Praca stała w Lichtenstein

HR International Sp. z o.o.

Lichtenstein, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Lichtenstein

Obowiązki:

• obsługa, regulacja i monitorowanie urządzeń produkcyjnych
• produkcja żywności według receptur i specyfikacji procesu
• kontrola jakości surowców i wykorzystywanych składników
• przestrzeganie przepisów dotyczących higieny w miejscu pracy
• staranne obchodzenie się za sprzętem i narzędziami oraz ich czyszczenie.

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie jako piekarz, kucharz, rzeźnik lub podobne
• doświadczenie w branży spożywczej i/lub technicznej
• znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - min. B1
• gotowość do podjęcia pracy stałej w systemie zmianowym
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• precyzja i dokładność wykonywanych zadań
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B.

Pracownikom zapewniamy:

• możliwość nowego, lepszego startu za granicą
• umowa o pracę bezpośrednio z Klientem w kraju Lichtenstein
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 3800 – 3900 CHF / msc.
• praca od poniedziałku do piątku (42,5h / tydzień).

Jesteś zainteresowany aplikuj wysyłając swoje CV w j. niemieckim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.