Specialista ds. personalnych (m/f)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia, wykorzystująca nowoczesne technologie i materiały wysokiej jakości.

Opis stanowiska

  • Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji celów biznesowych i polityki personalnej
  • Współtworzenie i udział w projektach (np. ocen pracowniczych, badanie satysfakcji)
  • Wsparcie komunikacji w organizacji
  • Tworzenie polityki personalnej w organizacji
  • Badanie potrzeb i tworzenie programów szkoleniowych dla pracowników
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR (w tym absencja, fluktuacja kadr, koszty pracy itp.)
  • Wsparcie lub prowadzenie procesów rekrutacyjnych , współpraca z agencjami pracy tymczasowej

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego-poziom umożliwiający swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Profesjonalny i zgrany zespół

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page