Specialista ds. kadr i płac

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Tychy - Specjalista ds. Kadr i Płac

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska

  • pełna obsługa kadrowo - płacowa
  • zarządzanie administracyjne
  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę/umów cywilno-prawnych
  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON
  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa)
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń i niezbędnych dokumentów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata) (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Ms-Office
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie, pod presją czasu
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • dofinansowanie do szkoleń oraz kursów językowych
  • dofinansowanie do karnetu sportowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page