Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/09/2018.

#SPEC od C#/.NET

Poznań, Oborniki, Środa Wielkopolska, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Luboń, wielkopolskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Napisz swoją karierę językiem C#. Wspinaj się na wyższe platformy swojego doświadczenia zawodowego.

Oferujemy: stabilną przestrzeń do rozwoju, umożliwiamy tworzenie innowacyjnych rozwiązań (za które otrzymasz dodatkową premię).

Zdecyduj: czy bardziej odpowiada Ci umowa o pracę czy kontrakt i zarabiaj na tym co jest Twoją pasją, a my zapłacimy Ci za to nawet 11 tysięcy!
Pracuj w godzinach, które Ci odpowiadają, albo wybierz system częściowo zdalny.

Jeżeli: język C# i platformę .NET znasz od podszewki,
programowanie asynchroniczne i wielowątkowe
nie jest dla Ciebie czarną magią, a testowanie jednostkowe i projektowanie architektury masz w małym palcu - poszukujemy właśnie CIEBIE !

W naszej firmie będziesz zajmować się tworzeniem oraz testowaniem oprogramowania, analizowaniem rozwiązań w oparciu o VoIP oraz rozwijaniem systemów IT.

Więcej informacji? Zadzwoń: 504 862 677 lub 506 561 585.

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy