Spawacze 135 (firma Liebherr) Stawki €11,00 do €13,00 netto

Bomet Sp. z o.o.

Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Spawacze MAG 135 (prace warsztatowe)

Lokalizacja: Niemcy – Rostock
Zatrudnienie: Kontrakt, Cały Etat
Stawka: €11,00 do €13,00 netto
Termin rozpoczęcia: 25.01.2018
Termin zakończenia : 06.2019
Zapotrzebowanie: 15 osób

Zatrudnienie dla spawaczy w metodzie MAG 135 do spawania elementów dźwigów w firmie Liebherr w Rostock. Wszystkie pracę będą prowadzone na warsztatach.

Oferujemy:

- Stawki godzinowe od €11,00 do €13,00 netto
- € 50,00 dodatku za dojazd na kontrakt
- € 49,00 za egzamin spawalniczy ( trwa do 4 godzin)
- Dodatki za nadgodziny, pracę w nocy i weekendy
- Profesjonalny komplet odzieży spawalniczej
- Wentylowana maska typu Speed Glass
- Opłacone i wyposażone mieszkanie
- Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (Zus powyżej śrdniej krajowej)
- Zwrot € 0,25 / km za przejazdy z kwatery do pracy w mieście Rostock
- Preferencyjne ubezpieczenie medyczne dla pracownika i rodziny (opcja)

Oczekiwania:

- Doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135
- Aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Brak przeciwskazań do wykonywania zawodu spawacza

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
17 miesięcy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji