Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Umiejętność spawania MAG i MIG (aluminium)
  • Uprawnienia
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę przez 3 tygodnie w Holandii i jeden tydzień wolnego
  • Zakwaterowanie, wyżywienie i transport na koszt pracodawcy

Wymagania

De Rooy jest holenderską firmy transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii. i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy w Holandii

Jesteśmy polskim oddziałem holenderskiej firmy transportowej z centralą w Eindhoven i... oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych, osobowych oraz innych ładunków. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak:Volvo Trucks Europe, Volvo Cars Europe, DAF Trucks, General Motors, MAN Trucks, IVECO Trucks, Renault Trucks, VDL Bus International, Case New Holland.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne