Opis stanowiska pracy

Oferuję stałe i legalne zatrudnienie w Szwecji w systemie 4/2, umowa o pracę u Szwedzkiego pracodawcy, bez pośredników. Zwroty podatku, ubezpieczenie medyczne i inne korzyści płynące ze stałego zatrudnienia w szwedzkiej firmie.

Spawanie aluminium Mig i Tig na bialej hali. Spawanie statków, nowych jednostek, wyciągi, nowe maszyny.

Zakwaterowanie, ubrania. Dużo godzin ok 225 w miesiącu, znajomość języka jako atut lecz nie wymagana.

Rozpatrze każde CV i skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o składanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprawnienia nie są wymagane liczą się umiejętności. Język nie jest wymagany.

Prezentacja firmy

Firma świadczy usługi z zakresu spawalnictwa na stoczniach w Skandynawii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria