Spawacz

Szwecja, Ljungby, zagranica

MONTICO AB

Opis stanowiska pracy

- obróbka spawalnicza elementów blaszanych
- grubość spawu 2-20mm
- praca na dwie zmiany
- możliwość nadgodzin
- szwedzka umowa o pracę

Wymagania

- certyfikat spawalniczy na metody 135/138
- praca według 3834-2 wymogów kontroli jakości
- podstawowa znajomość rysunku technicznego/ spawalniczego
- komunikatywny angielski

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia zawodowego w... Szwecji. Oferujemy usługi pracy tymczasowej, rekrutacje, kursy, doradztwo rozwoju i zmian w firmie. Z 20 letnim doświadczeniem jesteśmy gruntownie umocowani w branży i posiadamy około 650 pracowników na terenie Szwecji.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
6 miesięczny okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
64,00 zł - 65,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis