Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Oslo lub w regionie Akershus doświadczonych pracowników w zawodzie:

SPAWACZ

Co oferujemy?

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)

- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym

- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w samym centrum Oslo

- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)

- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- coraz więcej naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

- zniżkę 15% na sieć siłowni SATS ELIXIA

Wymagania

- Wymagane min. 2-3 - letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie, w tym z Norwegii.

- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

- Ważne certyfikaty spawalnicze

- Kurs varme arbeider.

- Doświadczenie przy wbijaniu larsenów (certyfikat 111, 136)

lub doświadczenie przy spawaniu konstrukcji stalowych (certyfikat 131, 135).

Osoby zaintereswane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna