Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do podjęcia stalej pracy w Bawarii na stanowisku:

SPAWACZ

  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony
  • stawka godzinowa brutto na okres probny : 14 €
  • dodatki do podstawy wynikajace u BAP-Tarifvertrag (nadgoziny, Weihachts- Urlaubsgeld etc)
  • zapewnione bezplatne mieszkanie pracownicze w wysokim standardzie przez pol roku okresu probnego (pokoje max. 2-osobowe)

Wymagania

  • język niemiecki komunikatywny (warunek konieczny)
  • doświadczenie zawodowe potwierdzone certyfikatami)
  • chec stalego pobytu w Nimeczech (nie jest to praca sezonowa)

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ NA WIELE INNYCH STANOWISK - np. na komisjonowanie, prace produkcyjne, prace w metalurgii i wiele innych (również prace biurowe) : zapraszam do kontaktu - na pewno dopasujemy Państwo odpowiednią ofertę!

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy