Spawacz

Jelcz - Laskowice, 55-230, dolnośląskie

Stelweld Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• Spawanie metodą MIG, MAG (135/136)
• Spawanie metodą TIG 141
• Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

• Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG, MAG (135/136) lub TIG 141 – mile widziane uprawnienia ponadpodstawowe
• 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych... konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej.
Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 500 pracowników. Wyroby eksportujemy między innymi do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji