Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- wykonywanie zleconych zadań,
- spawanie,
- obsługa urządzeń spawalniczych,
- kontrola produkowanych wyrobów.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe,
- praktyczna umiejętność spawania,
- znajomość spawania metodą MIG/MAG lub TIG,
- umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta po okresie próbnym,
- dużą samodzielność na stanowisku pracy,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia po okresie próbnym,
- pracę w przyjaznych warunkach,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej,
- pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska na adres:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
58-200 Dzierżoniów, ul. Brzegowa 105A, pokój 125

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która... jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 20 krajach Europy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji