Opis stanowiska pracy

SPAWACZ

Dostępność miejsca pracy:
Na place budowy można dojechać środkami transportu publicznego. Prawo jazdy i własny samochód są dodatkowym atutem, ale nie wymogiem.

Czas pracy:
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin zgodnie z umową zbiorową: od poniedziałku do piątku 38,5 godziny tygodniowo.

Miejsce pracy:
Wiedeń i Styri

Wynagrodzenie:

  • Zgodnie z postanowieniami układu zbiorowego miesięczne wynagrodzenie początkowe brutto wynosi 2372,19 euro.
  • Dodatek montażowy (0,921 € brutto / godzinę)
  • Dodatki (dieta 26,40 EUR netto/dzień, ryczałt za nocleg/dodatek na zakwaterowanie 15 EUR netto/dzień)
  • 13. i 14. wypłata wynagrodzenia
  • Firma zapewnia odzież roboczą, narzędzia i sprzęt ochronny.
  • Możliwość podwyższenia wynagrodzenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zgłoszenia osobiste tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Zgłoszenia pisemne drogą mailową lub poprzez naszą stronę internetową.

Wymagania

  • Wieloletnie i odpowiednie doświadczenie w zawodzie spawacza
  • Przygotowywanie i spawanie zgodnie z instrukcjami pracy i spawania
  • Kontrola i korekta spawów
  • Wykonywanie prac spawalniczych w zakresie budowy rurociągów o różnych rozmiarach

Aktualne certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem:

  • TIG (141 spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych)
  • Spawanie autogenem (311 spawanie gazowe)

Prezentacja firmy

Powiedzenie„Uczciwość to najlepsza polityka” nie jest dla nas tylko pust... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 832PLN - 10 832PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek montażowy (0,921 € brutto / godzinę) / Dodatki (dieta 26,40 EUR netto/dzień, ryczałt za nocleg/dodatek na zakwaterowanie 15 EUR netto/dzień) / 13. i 14. wypłata wynagrodzenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji