Spawacz WIG/TIG, MIG/MAG,Gaz, Elektroda

Star Personal GmbH Polska

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Star Personal GmbH działa od wielu lat na niemieckim rynku. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:różne lokalizacje

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza min.2lata
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze (nie jest to warunek konieczny)
  • Znajomość języka niemieckiego(nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100 %
  • Opiekę polskojęzycznego rekrutera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Od ponad dziesięciu lat firma Star Personal GmbH oferuje ponadtaryfow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne