Spawacz w osłonie gazowej CO2

Caterpillar Poland Sp.zo.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar w Sosnowcu.

Caterpillar Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na następujących stanowiskach:

Lokalizaja: Sosnowiec

Wymagania dla kandydatów:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
  • książeczka spawacza po kursie co najmniej podstawowym z uprawnieniami spawacza półautomatycznego; w osłonie mieszanki CO2;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG 135.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu zerowego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • spawanie na obrotnikach w dogodnych pozycjach
  • brak noszenia ciężkich przedmiotów
  • transport elementów za pomocą urządzeń transportu bliskiego (suwnica)
  • zapewnienie odzieży roboczej oraz masek z nawiewem
  • komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury w zimie
  • praca w systemie zmianowym (III zmiany)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem

Dodatkowe benefity:

  • kwartalne i roczne nagrody uznaniowe
  • rozbudowany system socjalny
  • Karta Benefit Multisport
  • opieka medyczna Lux Med
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU

Zgłoszenia (CV) prosimy nadesłać klikając w "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Caterpillar jest liderem technologicznym i światowym liderem w pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie