Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (Nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii.

Obecnie dla naszych klientów z branży metalurgicznej , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz Tig

Miejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje

Możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Zakres obowiązków:

- przygotowanie materiału

- spawanie elementów ze stali nierdzewnej

- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata

- dobra znajomość rysunku technicznego

- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- legalną pracę w Holandii

- terminowo wypłacane wynagrodzenie (tygodniówki)

- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu

- możliwość stałej współpracy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji