SPAWACZ TIG RURY ALUMINIOWE

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Spawaczy rur aluminiowych, metoda 141. Praca na prefabrykacji na stoczni jachtowej. W parze z monterem rur.

WARUNKI FINANSOWE:

22 EURO NETTO / GODZINĘ + 1 EURO NETTO / GODZINĘ ( URLOPOWE I WAKACYJNE )

WSZYSTKIE GODZINY ( NORMALNE CZY NADGODZINY ) PO TAKIEJ SAMEJ STAWCE. MOŻNA PRACOWAĆ OD 40 DO 60 GODZIN: DO UZGODNIENIA Z BRYGADZISTĄ. STANDARDOWO PRACUJĄ PO 50 / TYDZIEŃ.

Darmowe mieszkanie z internetem: pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia współdzielona 3 pracowników.
Dojazd do pracy własnym samochodem: kilometrówka płacona zgodnie z prawem holenderskim: 0,21 Euro / km. Pomiar odległości według map Google.
Lub samochód firmowy + zwrot za paliwo ( paragon ).
Wypłaty tygodniowe na konto. Listy płac co 4 tygodnie.

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego mile widziana, ale przyjmujemy do pracy również osoby słabo lub wcale nie mówiące w obcych językach.
Aktualny certyfikaty spawacza 141 aluminium.
Certyfikat VCA lub SCC ( jest to certyfikat BHP ) mile widziany, ale nie konieczny.
Numer SOFI / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; możliwość wyrobienia bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy mile widziane.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna