Spawacz TIG (Pracownik tymczasowy)

Lachapelle-sous-Rougemont, Francja, zagranica

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie specjalizującej się w montażu okablowania i instalacji elektrycznych w przemyśle rolno-spożywczym i przemysłowym
  • Spawanie TIG- przewodów kablowych ze stali nierdzewnej i ocynkowanej,
  • Pomoc elektrykom w przeciąganiu kabli

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Mile widziana znajomość j.francuskiego technicznego,
  • Precyzja i dokładność,
  • Świetna kondycja fizyczna, gdyż praca jest także na wysokości,
  • Dobra znajmość kolorów
  • Perfekcyjna znajmość rysunku technicznego i planów,

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elastycznych rozwiązań... personalnych, pozwala na redukcję kosztów kadrowych oraz istotnie skraca czas pozyskiwania wartościowych pracowników. Agencja stawia do Państwa dyspozycji profesjonalny personel, który doradzi wybór najbardziej efektywnych rozwiązań dla Państwa przedsiębiorstwa.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji