Spawacz TIG (141) MAG (135)

GPI Poland Sp. z o.o.

49-306 Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności),
- miłą atmosferę pracy,
- premię,
- możliwość nadgodzin,
- pracę w systemie jednozmianowym (w szczególnych sytuacjach system dwuzmianowy,)
- terminowe wynagrodzenie,
- Możliwość wyjazdu do pracy do Holandii

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- umiejętność obróbki ślusarskiej stali nierdzewnej,
- aktualne uprawnienia spawalnicze,
- praktyczna znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją spawalniczą,
- samodzielność i dyscyplina,
- zorientowanie, na jakość i bezpieczeństwo oraz wysoką kulturę techniczną pracy,
- doświadczenie w spawaniu przynajmniej jedną z wymienionych metod (141 lub 135) będzie dodatkowym atutem,

Prezentacja firmy

GPI Poland Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową produkcją zbiorników ze st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Premia roczna, wyjazdy integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji