Spawacz TIG / 141 (food industry) - Holandia

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG / 141 (food industry)

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: 141-NL/0920/IE

Opis stanowiska:

  • spawanie elementów ze stali nierdzewnej dla branży spożywczej (od 1.5 mm grubość ścianki)

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie: 700.00 EUR / tydzień (przy 40 godz)
  • darmowe zakwaterowanie;

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku;
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym (food industry)
  • aktualny certyfikat 141;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • własny samochód do dyspozycji.
  • certyfikat VCA

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne