Spawacz stoczniowy 136 138 121 - Holandia

Timing Sp. z o.o.

Kinderdijk, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako spawacz będziesz uczestniczyć w budowaniu największych statków pływających po całym świecie. Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który każdego dnia pracuje na wspólny cel. Pracodawca stawia na zaangażowanie i lojalność swoich pracowników, inwestuje w nich poprzez różnorodne szkolenia. Dlatego też zależy nam na osobach zainteresowanych stałą długoletnią współpracą, dla których ważny jest rozwój osobisty.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· spawanie dużych konstrukcji stalowych, elementów statków
· przygotowanie stanowiska pracy
· przestrzeganie przepisów BHP

Zapewniamy:

· wynagrodzenie od 14€ netto za godzinę
· darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
· zwrot kosztów dojazdów do pracy
· płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu,
· pracę dwuzmianową w hali lub na statku

Wymagania

Oczekujemy:

· doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
· komunikatywnej znajomości języka angielskiego
· umiejętności czytania rysunków WPS
· własnej maski spawalniczej z nawiewem plus bateria na 8 godzin
· certyfikat VCA, numer BSN
· ważny certyfikat spawalniczy 136/138 lub 121 z podbitym certyfikatem normy ISO

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy