workconcept service GmbH

Spawacz rur (MAG)

Miejsce pracy: Niemcy, Gotha, Thüringen

Workconcept Service GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo które od 2012 roku z powodzeniem działa na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi w zakresie pośredniczenia w zatrudnianiu pracowników w każdej dziedzinie przemysłu. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie w krótkim czasie dobrego, stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Jesteśmy uczciwą oraz kompetentną firmą działającą w ramach niemieckiego prawa pracy. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i indywidualnie a oferty pracy dobieramy według posiadanego przez kandydata wykształcenia i kwalifikacji.

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Turyngia, Niemcy
Wymiar pracy: pelen etat (38 godzin tygodniowo), praca zmianowa
Termin rozpoczecia pracy: od zaraz
Wynagrodzenie: 2200 - 3000 Euro miesiecznie (netto)

Zadania:

  • spawanie MAG konstrukcji rurowych i blaszanych wykonanych głównie z materiałów o wysokiej wytrzymałości
  • drobnoziarnista stal konstrukcyjna
  • spawanie zgodnie z instrukcją spawania
  • budowa konstrukcji spawanych według rysunków technicznych bądź dokumentacji spawalniczej np. przy pomocy lasera
  • spawanie połączonych zespołów rur i blach
  • niezależne łączenie elementów i zespołów rur lub blach według rysunku technicznego
  • spawanie zgodnie z wymaganą jakoscią

Oferujemy:

  • Firmową kartę kredytową z saldem 50€ dla osób o 100% obecności w pracy
  • Zorganizowane i opłacone przez pracodawce zakwaterowanie
  • opiekę polsko-języcznego pracownika
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • pewne i terminowe wynagrodzenie
  • odzież ochronną
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz emerytalno-rentowe
  • długotrwałe zatrudnienie zgodnie z niemieckim prawem pracy

Wymagania:

  • wykształcenie w sektorze metalowym lub podobnym
  • doświadczenie w spawaniu rur (MAG)
  • certyfikaty spawalnicze ( aktualizowanie,dopasowanie moźliwe w firmie po szkoleniu)
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego minimum A1

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy