spawacz-monter TIG

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy m.in. w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZA 141 TIG z umiejętnościami monterskimi.

- pracę polegającą głównie na spawaniu (i montażu) rur oraz innych elementów ze stali nierdzewnej w metodzie 141 wykorzystywnaych w przemyśle rybnym,

- zatrudnienie na norweskich warunkach,

- pracę w systemie rotacyjnym 6x2 na zachodnim wybrzeżu Norwegii,

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.

Wymagania

- co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako spawacz,

- doświadczenie w pracy w Norwegii mile widziane,

- doświadczenie w zakresie montażu, czytanie rysunku technicznego mile widziane,

- umiejętność spawania rur ze stali nierdzewnej o średnicy 100-300 mm,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy