Spawacz / monter TIG

W&F Detacheringen

Holandia, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Holandia

Naszym klientem jest nowoczesna firma specjalizującą się w produkcji części maszyn ze stali nierdzewnej przeznaczonych do budowy maszyn. Wytwarzane przez nich produkty wykorzystywane są w różnych branżach, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny oraz produkcyjno-opakowaniowy.

Obowiązki:

Spawanie TIG oraz fabrykacja detali maszyn dla przemysłu spożywczego, głownie stali nierdzewnej o grubość od 1.5 – 3mm.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG,
  • doświadczenie jako monter / fabrykator przy budowie maszyn,
  • aktualny certyfikat spawalniczy 141,
  • doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej o grubości od 1,5- 3 mm,
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność spawania innymi metodami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,
  • umowę zawartą na warunkach holenderskich,
  • praca w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • zakwaterowanie spełniające normy w zakresie zakwaterowania pracowników zagranicznych, certyfikat SNF,
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • darmowy kurs języka niderlandzkiego lub angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy