Spawacz-monter 111/136

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy m.in. w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZA-MONTERA 111,136

Oferujemy:

- zatrudnienie na norweskich warunkach,
- pracę w systemie rotacyjnym 6/2 (6 tygodni w Norwegii, 2 tygodnie w Polsce),
- zakwaterowanie, przeloty, transport do pracy zorganizowane przez pracodawcę,
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagania

- co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako spawacz-monter,
- znajomość rysunku technicznego,
- aktualne certyfikaty spawalnicze w metodach 111 oraz 136,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie