Opis stanowiska pracy

Wymaganie

Spawacz – monter – z uprawnieniami wykonywania robót ślusarskich w szczególności:

  • montaż podzespołów, szlifowanie detali metalowych, wiercenie otworów, gradowanie i inne
  • prace zlecone ze specyfikacją stanowiska.
  • Spawanie blachy o grubości 3-10 mm
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Spawanie konstrukcji
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie jako spawacz MAG,
  • uprawnienia do spawania metodą MAG potwierdzone książeczką spawacza i świadectwem (EN 287-1),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do wyjazdów w delegacje.
  • 12 godzin dziennie + praca w soboty około 6-8 godzin.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 24,24 zł brutto (18 zł netto) / godzina.
  • Umowa o pracę. Ubezpieczenie, premie, nagrody

Prezentacja firmy

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji