Opis stanowiska pracy

Orange Jobs jest agencją pracy z powodzeniem działającą na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w sektorach budowlanym, metalowym, logistycznym oraz produkcyjnym. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego kandydata oraz stabilne zatrudnienie.

Dla naszego klienta szukamy pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Spawanie konstrukcji stalowych ze stali czarnej, praca w pozycji niewymuszonej w pachwinie i pozycji podolnej. Grubość materiału do 40 mm.

Od kandydatów wymagamy:

  • ważnego certyfikatu metody 135/138
  • doświadczenia
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowości do podjęcia zobowiązania na długo

Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w domach lub mieszkaniach o dobrym standardzie
  • umowę zgodną z holenderskim CAO.
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia)
  • dużą liczbę nadgodzin

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna