Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w
związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Spawacz
MIG/MAG
Miejsce pracy: Francja – okolice Nantes / Laval
Opis stanowiska:
- praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, wózki widłowe
- prace ślusarskie
- montaż na podstawie rysunku technicznego
- spawanie elementów metodami MIG-MAG
- spawanie elementów stali nierdzewnej

Wymagania

Wymagania
- co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz w metodzie MIG/MAG- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- możliwość wyjazdu do Francji własnym samochodem
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
- zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca
pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
- opiekę polskiego rekrutera oraz koordynatora również po rozpoczęciu zatrudnienia

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna