Opis stanowiska pracy

Dla naszego fińskiego Klienta – firmy Toijala Works Oy specjalizującej się w produkcji części do wielkogabarytowych maszyn dla przemysłu ciężkiego poszukujemy osób na stanowisko

SPAWACZA MIG / MAG

Poszukujemy osób z doświadczeniem spawaniu i montażu konstrukcji stalowych metodą 131, 135 MAG; Grubość materiału 8-30mm;

Cenimy znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę

stawka godzinowa 14 eur + dodatki fińskie,

możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, praca 10-12 godzin dziennie

Barona pomaga w wyszukaniu i wynajęciu mieszkania, którego ceny w Finlandii wahają się w granicach 300 eur/miesiąc, są to zawsze mieszkania w pełni wyposażone oraz umeblowane.

Wymagania

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚĆI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Interesują nas Kandydaci posiadający doświadczenie w spawaniu stali metodami 131, 135, potrafiący czytać rysunki techniczne.

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna