Spawacz MIG MAG

Eindhoven / Holandia, zagranica

W&F Detacheringen

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji oraz detali ze stali czarnej metodą MIG /MAG.

Wymagania:

  •  kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG MAG,
  •  certyfikaty spawalnicze 135/136,
  •  znajomość języka angielskiego lub niemiecki
  •  prawo jazdy kategorii B,
  •  znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •  atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  •  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  •  dobre warunki mieszkaniowe,
  •  transport z miejsca zakwaterowania do pracy,
  •  czterotygodniowy okres wynagrodzeniowy,
  •  możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
  •  ubezpieczenie zdrowotne,
  •  opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z... dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.
Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne