Spawacz MIG/MAG

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Axell Polska

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2012 (nr rej. agencji zatrudnienia 9021) należąca do holenderskiej grupy Timmermans Diessen, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz.

Bardzo dobra lokalizacja zakładu, umożliwiająca podjęcie pracy osobom spoza Bydgoszczy (bezproblemowy dojazd).

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową,
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
• Miłą atmosferę w pracy,
• Możliwość rozwoju,
• Możliwość pozostania na stałe w firmie po okresie próbnym (min. 3 miesiące).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

• uprawnienia spawalnicze MIG / MAG (aktualne certyfikaty),
• umiejętność posługiwania się szlifierką kątową,
• doświadczenie w spawaniu,
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• wykształcenie min. zawodowe,
• duża motywacja do pracy.

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim... doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Oferujemy pracę na terenie Polski oraz Holandii. Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu pracownikom z Polski i Europy Wschodniej. Szukasz dobrze płatnej pracy w Polsce lub za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP’
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji