Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG/MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: 5521DA EERSEL, Holandia

Jesteś spawaczem MIG/MAG ? Czytaj dalej !

Firma jest producentem i dostawcą części (głównie ze stali nierdzewnej) dla samochodów ciężarowych oraz przyczep. Specjalizuje się m.in. w produkcji skrzynek narzędziowych i akcesoriów do ciężarówek i naczep.

Zakres obowiązków:

- montaż i spawanie produkowanych części
- praca na podstawie rysunku technicznego
- spawanie elementów od grubości 1,5 mm
- spawane materiały: stal nierdzewna, aluminium

Wymagania:

- wykształcenie techniczne
- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG MAG
- certyfikaty spawalnicze 135/136
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

•atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO, stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia od €13.00/godz.
•świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
•zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
•ubezpieczenie zdrowotne
•opiekę polskojęzycznych koordynatorów
•bezpłatny kurs języka holenderskiego
•bonusy za polecenie pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy