Spawacz Mig Mag, Wig

Work Service Express

Niemcy, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy »

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej przy spawaniu odpowiednich elementów
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Spawanie metoda 135,136

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min.B1
  • Certyfikat spawalniczy
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Opiekę Koordynatora
  • Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową
  • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
    A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!