Opis stanowiska pracy

Szukamy Spawaczy Mig/MAG, TIG , Konstrukcje stalowe . Praca jest w rożnych firmach, jak i oferujemy rożne projekty. Praca w Holandii (Noord Brabant) okolice Oss jak i Limburg Heerlen.

Aluminium -> Opis stanowiska:

  • Spawanie metodami mig mag wszelkich elementów jachtów od podstaw po nadbudówki.
  • Spawane elementy wykonane są z aluminium
  • Konstrukcje stalowe, spawanie między innymi mostów, łopat, przyczep, wózków widłowych.

Jako certyfikowany spawacz OP przyczyniasz się do obróbki strukturalnej i spawania wyrobów metalowych, które są gotowe do użycia w dużych projektach w budownictwie lądowym, budownictwie i przemyśle offshore. Spawanie pod osłoną proszku.

Spawanie TIG (Spawanie materiałów: rur i blach ze stali nierdzewnej metodą TIG, Przygotowanie materiału do spawania)

Jak i konstrukcje stalowe

Operatora robota spawalniczego

MAMY ROZNE OFERTY! NIE CZEKAJ APLIKUJ.

Wymagania:

  • Jezyk angielski ,niemiecki lub holenderski
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Własny środek transportu

Oferujemy:

  • pomiędzy 500-740 euro netto tyg/40 godz. Zależy od oferty (stawka jest do negocjacji)
  • możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie jedno osobowe pokoje
  • holenderską umowę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę na długi okres
  • możliwość uzyskania referencji od pracodawców

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? Wyślij swoje CV poprzez przycisk "Aplikuj" (najlepiej w języku angielskim).

Prezentacja firmy

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Deta Zuid B.V. (Kvk. 578512... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie