Spawacz MIG MAG, naczepy samochodowe, od zaraz

Work Service Express

Auxerre, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Auxerre »

Naszym Klientem jest duży zakład produkcyjny, specjalizujący się w naczepach samochodowych.

Zadania na stanowisku pracy:

Praca na linii produkcyjnej przy spawaniu naczep samochodowych
Spawanie metodą MIG/MAG,
Spawanie elementów również w pionie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako spawacz minimum 2 lata
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Dokładność - kontrola wizualna spawów
  • Samodzielność na podanym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność

Możliwość wykorzystania własnego auta na wyjazd będzie dodatkowym atutem

Oferujemy na tym stanowisku :

  • polską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie na poziomie 1700 euro netto /miesiąc
  • zakwaterowanie
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu