Work Service Express

Spawacz Mig/Mag/Monter

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: BROGNARD/Burgundia »

Jako jedna z wiodących firm rekrutacyjnych w Polsce zajmujemy się między innymi uzupełnianiem kadry w branży budowlanej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników w krajach: Francja, Belgia.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPAWACZ/MONTER do Francji.

Zadania:

  • spawanie na zakładzie metodą Mig/Mag
  • montaż części mechaniczno-spawalniczych
  • praca na zakładzie

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w spawaniu met. Mig/Mag min. 2 lata
  • umiejętność montażu komponentów
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • duża liczba nadgodzin
  • płatny urlop
  • polską umowę o pracę, stawki odprowadzane od średniej krajowej
  • opieka koordynatora na miejscu
  • zakwaterowanie opłacone, w pełni wyposażone
  • dobra atmosfera w zakładzie pracy
  • kontrakt na min. 6 miesięcy