Spawacz MIG/MAG (konstrukcja maszyn) HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Emmeloord, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord.

 Aktualnie poszukujemy doświadczonych spawaczy MIG/MAG do podjęcia pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie zajmującym się budową maszyn dla sektora rolniczego i inżynierii lądowej.
 Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

 Zakres obowiązków:
 - samodzielny montaż elementów maszyn zgodnie z dostarczonym rysunkiem technicznym,
 - dokładne pospawanie całej konstrukcji,
 - szlifowanie spawów,
 - kontrola poprawności wykonanych spawów.
 Maszyny te wytwarzane są od początku do końca we własnym zakresie, bardzo ważna jest precyzja i jakość ich wykonania.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 16 do 20 EUR (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji).

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:
 - doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG i znajomości rysunku technicznego,
 - znajomości procesów łączenia i obróbki metali za pomocą spawania,
 - dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
 - dyspozycyjności do pracy całorocznej,
 - umiejętności pracy w zgranym zespole,
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - dobrej organizacji pracy i pozytywnego nastawienia na rozwój,
 - posiadania prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna