Opis stanowiska pracy

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie poszukujemy do pracy w Niemczech wykwalifikowanych osób na stanowisko spawacz MAG.

Wymagania:

  • Sprawne spawanie metodą MAG potwierdzone aktualnym certyfikatem
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych na dłuższy czas
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (warunek konieczny!) oraz prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Wynagrodzenie z pełnym pakietem socjalnym,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencje pracy tymczasowej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy oraz spełniające wyżej wymienione wymagania proszę o przesyłanie cv oraz skanów posiadanych certyfikatów spawalniczych w celu weryfikacji.

Prezentacja firmy

expertum GmbH oddział w Polsce

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna