Opis stanowiska pracy

BONUS goni BONUS!

Aplikuj na ofertę i zgarnij zwrot kosztów transportu do Holandii! To nie wszystko! Zarejestruj się jeszcze dziś, a my opłacimy cały tydzień zakwaterowania za Ciebie! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Jesteś spawaczem i szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Masz doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Pracuj z nami w najlepszych zakładach przemysłowych w Holandii!

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie między 13,50 a 16€ netto za godzinę wypłacane w trybie tygodniowym

- darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

- zwrot kosztów transportu do pracy

- ubezpieczenie zdrowotne

- opiekę polskiej koordynatorki na miejscu

Wymagamy:

- doświadczenia w spawaniu metodą MAG oraz aktualnych certyfikatów

- znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

- znajomości rysunku technicznego oraz WPS

- certyfikatu VCA (możliwość wyrobienia na miejscu)

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziana własna przyłbica do spawania

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna