Spawacz MAG - Słubice

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:

• Spawanie blach i rur metodami MIG/MAG
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów
• Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

• Doświadczenie min. 3-letnie w pracy na stanowisku ślusarz-spawacz
• Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
• Wykształcenie średnie lub zawodowe
• Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG
• Otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym
• Precyzyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dodatki za dojazd do pracy
• Pracę w systemie zmianowym (III zmiany)
• Dodatkowe benefity : pakiet szkoleń, bony i paczki Świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.