Opis stanowiska pracy

O miejscu pracy. Fabryka znajduje się w Szczecinie, nad Odrą i został zaprojektowany jako seryjna przedsiębiorstwo produkcji fundamentów morskich elektrowni wiatrowych.

Wymagania:

Metody spawania 136 lub 138 (MAG)

Oznaczenia dopuszczalnych certyfikatów:

  • ISO 960 - 8/136 P BW FM3 M/P s4/12 PE/PF ss nb (dodatkowo uzupełniające złącze ze spoiną pachwinową – pkt 5.4 c EN ISO 9606-1)
  • ISO 960 - 8/136 P BW FM3 M/P s4/12 PC/PF ss nb (dodatkowo uzupełniające złącze ze spoiną pachwinową – pkt 5.4 c EN ISO 9606-1
  • ISO 960 - 6 P BW FM3 M/P s12 PC/PF ss mb (dodatkowo uzupełniające złącze ze spoiną pachwinową – pkt 5.4 c EN ISO 9606-1

Uwagi:

  • certyfikat musi być aktualny – wydany przez rozpoznawalną jednostkę certyfikującą np. DNVGL, LR, BV, TUV i musi być ważny (tj. potwierdzony co 6 miesięcy)
  • dopuszcza się spoiwo do spawania FM2 lub FM1
  • podane grubości złączy egzaminacyjnych (s4/12; s12) są wartościami minimalnymi.

Doświadczenie zawodowe

  • Spawanie blach w złączach doczołowych i teowych (doświadczenie min 2 lata)
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu metodą 121 (spawanie łukiem krytym pod topnikiem)
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu traktorkami spawalniczymi (mechanizacja procesu spawania metodami 136 lub 138(135))
  • Umiejętność obsługi palnika acetylenowa-tlenowego - najlepiej potwierdzona zaświadczeniem wydanym przez instytucję szkoleniową wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych;

Oferujemy:

  • Harmonogram pracy - 8 godzin dziennie + dodatkowe nadgodziny
  • Wynagrodzenie: od 4 000 zł – 8000 zł brutto w zależności od umiejętności i jakości. Do tego nagroda 10-20 % wynagrodzenia podstawowego. Dopłata za pracę w nocy. Dodatek 50 % lub 100 % za pracę w nadgodzinach. W miesiąc od 7 500 zł do 9 500 zł + płatny urlop. Wynagrodzenie netto od 5400 zł do 6 500 zł.
  • Zapewniamy i gwarantujemy noclegi na pierwsze trzy miesiące pracy.
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy. Pełne ubezpieczenie i bonusy. Wynagrodzenie na konto bankowe.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji