Spawacz MAG, elektroda - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, DARMOWA KWATERA

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Magdeburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Job Ticket Sp.z o.o. numer agencji 12712 poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicach Magdeburga kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG, elektroda

Zakres prac

  • spawanie metodą MAG i elektrodą,
  • montaż i demontaż urządzeń przemysłowych
  • praca wykonywana w warsztacie oraz na miejscu zlecenia,
  • spawanie stali nierdzewnej oraz stali czarnej.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 1800 - 2000 euro netto/ miesięcznie,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • długoterminowe zatrudnienie,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę z polską agencją na warunkach niemieckich.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża metalowa)

Mile widziane

  • własny samochód,
  • podstawy języka niemieckiego / angielskiego.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna