Spawacz MAG – bez znajomości języka! Praca w Holandii

Timing Sp. z o.o.

Aalsmeer, zagranica

Opis stanowiska pracy

BRAK KWARANTANNY i BONUS!
Mamy dla Ciebie zwrot kosztów transportu do Holandii! Spiesz się i wykorzystaj swoją szansę aplikując właśnie teraz!

Jesteś spawaczem i chcesz wyjechać do Holandii, ale nie znasz języka? Masz doświadczenie, ale skończyła Ci się ważność certyfikatów? U nas brak znajomości języka to nie problem, a certyfikaty pomożemy Ci odświeżyć!

Dla naszego klienta, działającego na rynku holenderskim od równo 100 lat, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Dysponując nowoczesnym sprzętem, firma zapewnia najwyższą jakość wykonania w produkcji m.in. konstrukcji pod szklarnie, wymienników ciepła oraz systemów irygacyjnych.

Zakres obowiązków:

- spawanie prostych konstrukcji stalowych metodą MAG

Zapewniamy:

- atrakcyjną stawkę godzinową 12,50 euro netto + dodatki zmianowe

- całkowicie darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

- ubezpieczenie zdrowotne

- wynagrodzenie płatne w trybie tygodniowym, zawsze na czas

- opiekę polskiej koordynatorki na miejscu

Wymagamy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- dyspozycyjności do pracy na długi czas

- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna